mezonetový

Apartmán 4

Apartmán mezonetového typu má velkou manželskou postel a dvě samostatná lůžka. Dále je možnost využití rozkládací pohovky v obývacím pokoji. Apartmán má vlastní sociální zařízení a plně vybavenou kuchyňskou linku, varnou deskou, lednici, varnou konvici kávovar Dolce Gusto s kapslemi, vinotéku. V obývacím pokoji je TV s plochou obrazovkou. Pokoj je klimatizován.

Kapacita: 4-6 osoby

Velikost pokoje: 60 m2

Cena za apartmán na noc: 2.790 Kč

Děti do 2 let bez nároku na lůžko zdarma.

rodinný

Apartmán 1

Apartmán se nachází v přízemí má velkou manželskou postel + dvoupatrovou postel. Má vlastní sociální zařízení a plně vybavenou kuchyňskou linku s varnou deskou, ledničkou, varnou konvicí, kávovarem Dolce Gusto s kapslemi, TV s plochou obrazovkou, vinotékou. Možnost posezení přímo před apartmánem.

Kapacita: 2-4 osoby

Velikost pokoje: 28 m2

Cena na noc: při obsazenosti 2 osob 1.390 Kč

Každá další osoba v apartmánu 300 Kč/noc. Děti do 2 let bez nároku na lůžko zdarma.

třílůžkový

Apartmán 3

Apartmán je vybaven velkou manželskou postelí a jednolůžkem. Má vlastní sociální zařízení, plně vybavenou kuchyňskou linku s varnou deskou, lednicí, varnou konvicí, kávovarem Dolce Gusto s kapslemi, TV s plochou obrazovkou, vinotékou. Pokoj je klimatizován. Tento pokoj má vstupní terasu s krásným výhledem na vinice a Pálavu s možností posezení.

Kapacita: 3 osoby

Velikost pokoje: 28 m2

Cena za noc: při obsazenosti 2 osob 1.390 Kč

Každá další osoba 300 Kč/noc. Děti do 2 let bez nároku na lůžko zdarma.

dvoulůžkový

Apartmán 2

Apartmán s velkou manželskou postelí s možností využití rozkládací pohovky. Apartmán má vlastní sociální zařízení, plně vybavenou kuchyňskou linku s varnou deskou, lednicí, varnou konvicí, kávovarem Dolce Gusto s kapslemi a TV s plochou obrazovkou, vinotékou. Pokoj je klimatizován. Tento pokoj má vstupní terasu s krásným výhledem na vinice a Pálavu s možností posezení.

Kapacita: 2-4 osoby

Velikost pokoje: 28 m2

Cena za noc: při obsazenosti 2 osob 1.390 Kč

Každá další osoba 300 Kč/noc. Děti do 2 let bez nároku na lůžko zdarma.

Ubytování & Příplatky

Ceník

Venkovní vířivka*
500 Kč / hodina / max. 5 osob.
Degustace**
s občerstvením 500 Kč / os. – ochutnávka 12+ vzorků
Degustace**
bez občerstvení 350 Kč / os. – ochutnávka 12+ vzorků
Degustace**
bez občerstvení 250 Kč / os. – ochutnávka 6 vzorků
Úschovna kol
zdarma
Wi-Fi
zdarma

VENKOVNÍ VÍŘIVKA – nutné objednat předem z důvodu nahřátí.
** DEGUSTACE – minimální počet 8 osob, nutné domluvit předem s majitelem.
Společenské akce – pokud máte v plánu uspořádat u nás společenskou akcí jako jsou narozeniny, oslavy, rozlučka se svobodou, aj. – pouze po předchozí domluvě s ubytovatelem.
Grilování je hostům k dispozici na venkovní terase na plynovém grilu, který je v ceně ubytování.
Všechny prostory včetně venkovního posezení a společenské místnosti jsou hostům k dispozici po celou dobu jejich pobytu.
Vaše domácí mazlíčky (psi, kočky, aj.) nechte prosím doma.

Příjezd - Check-In

15:00 - 19:00

Odjezd - Check-Out

08:00 - 10:00

Venkovní vířivka

Pokud si přejete ke svému pobytu využívat venkovní vířivku, objednejte si prosím tuto službu předem z důvodu nahřátí.

Cena této služby je 500 kč za jednotlivé vstupy / hodina / max. 5 osob.

Společenské akce

Pokud máte v plánu uspořádat u nás společenskou akci jako jsou narozeniny, oslava nebo rozlučka se svobodou, je to možné pouze po předchozí domluvě s ubytovatelem, jinak akci nebude vyhověno.

Grilování

Grilování je hostům k dispozici na venkovní terase na plynovém grilu, který je v ceně ubytování.

Recenze našich zákazníků

Moc se nám tam líbilo, je to klidné místo vhodné i pro malé děti. Krásné okolí plné turistických míst. Překvapilo nás, že apartmány byli hned vedle vinic, což se nám samozřejmě moc líbilo, ale nejlepší byla jacuzzi s lahvemi vína :). Je hezké, že se tam mohl třídit odpad, je to alespoň o něco ekologičtější. Takže určitě všem doporučujeme, je to skvělé místo pro vyčištění hlavy od velkoměsta, skvěle se tam odpočívá a relaxuje. A navíc tam mají nejlepší víno, které jsme do teď ochutnali. Jedno z nejlepších, které jsme kdy navštívili.

 

Recenze našich zákazníků

Velmi ochotní a příjemní hostitelé, možnost parkovat přímo před apartmány uvnitř oploceného komplexu, klidná lokalita u vinohradu pod Přítluckou horou s rozhlednou Maják, venkovní vířivka a lehátka, moderní a vkusné ubytování, příznivé ceny výborného vína…vše bylo perfektní, moc jsme si pobyt užili.

stornovací

Podmínky

Host má právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu, nejpozději však do 30 dnů před objednaným termínem, výhradně písemnou formou na e-mail.

Při zrušení závazné rezervace méně než 30 dnů před plánovaným začátkem pobytu se strhává zaplacená záloha ve výši 50% z objednaných služeb.

Pokud nájemce nenastoupí na pobyt vůbec, propadá celá zaplacená záloha na pobyt a objednaných služeb.

100% storno poplatek z objednaných služeb se vztahuje i na případné předčasné ukončení pobytu v jeho průběhu a nájemci tím nevzniká žádný nárok na vrácení již zaplacené částky.