Skvěle se hodí k: Grilovanému masu, kachně, burgerům, uzeninám, ale také k zrajícím sýrům nebo pečené zelenině. Perfektní parťák k letnímu grilování i podzimnímu večeru.
Zweigeltrebe
Ovocná červená paráda, která v sobě spojuje šťavnatost čerstvých třešní a višní s jemným dotekem dřeva díky krátkému školení v dubových sudech. Zweigeltrebe z řady Letka je moderním pojetím tradiční odrůdy – svěží, hravé, a přitom s elegantní hloubkou, která potěší nejen přes léto. Je to víno, které si říká o další doušek. Lehké třísloviny, příjemná ovocnost a decentní sudový šmrnc dělají ze Zweigeltrebe skvělého společníka na každý den i pro speciální příležitosti.
Původní cena byla: 170 Kč.150 KčAktuální cena je: 150 Kč. – 750ml
| NÁZEV | Zweigeltrebe |
|---|---|
| VINIČNÍ TRAŤ | U Křížku, Přítluky, Morava |
| ROČNÍK | 2024 |
| ŘADA | LETKA – řada našich moderních, svěžích a nekomplikovaných vín, které baví svou přímočarostí a skvělou pitelností. Tato vína patří k našim nejpopulárnějším. |
| ZBYTKOVÝ CUKR | Suché (0,6g/l) |
| KYSELINY | 5,2 g/l |
| CUKERNATOST PŘI SBĚRU | 22,5 NM |
| ALKOHOL | 13% |
| OBJEM | 750 mL |
| ENERGETICKÁ HODNOTA | 313kJ/75kcal na 100ml |
| ČÍSLO ŠARŽE | ZW/24 |
Doporučení
Kombinace s jídlem


