Z ničeho k výjimečnému

Počátek

A jak to vlastně všechno začalo? Vínem jsem byl vždy fascinován. Víno vyráběl především náš děda a vlastně ten nás do tohoto úžasného světa zasvětil a naučil nás tomu nejcennějšímu a to lásce k vinaření a vínu samotnému. Proto je vinařství především našim koníčkem.

Vášeň a láska

Víte co je láska? Láska je především dávat! A proto věřím, že právě naše víno Vám dá neskutečný, magický a především nepopsatelný zážitek a prožitek! A proč právě víno? Protože ten, “kdo se při víně směje, ten žije déle”!

Vinařství Káňa

Naše časová osa

Location

Zapomenutý sklep

V tomto roce to všechno začalo.

2013

Location

První láhev

Na tento rok nezapomeneme. V roce 2014 světlo světa spatřili první lahve našeho vlastnoručně vyrobeného vína.

2014

Location

Výsadba mladé vinice

V roce 2015 jsme vysadili nové vinice v tratích U Studánky, konkrétně se jednalo o odrůdy Hibernal a Pálava

2015

Location

První úspěchy

Rok 2016 nám přinesl první ocenění na degustacích a výstavách vín v místních a okolních vinařských akcích. A právě tato ocenění nám dodává energii a chuť se víc a víc ve víně zdokonalovat.

2016

Location

Apartmány Vinařství Káňa

V tomto roce jsme začali budovat apartmány přímo u našeho vinařství uprostřed vinic, který plánujeme otevřít v létě roku 2018.

2017

Location

Slavnostní otevření apartmánů, výsadba nových odrůd a nový design

Tento rok pro nás byl důležitý. V létě jsme otevřeli nové apartmány, také proběhla výsadba nových vinic v tratích U Křížku. Jedná se o odrůdy Zweigeltrebe a Johanniter. No a v neposlední řadě jsme představili náš nový design lahví nesoucí nové logo a webové stránky.

2018

Location

Vinárna se zahradou

Dokončení vinárny a uspořádání první svatby v našem vinařství.

2020