Objednávka

Minimální odběr

V případě objednávky vín a zvolení dopravy kurýrní službou je podmíněn odběr vždy po kartonech, tj. 6 kusů vín – vína lze kombinovat, dle aktuální nabídky.

V případě osobního odběru ve vinařství tato podmínka neplatí.

Doprava

Způsob dodání

Zboží prodávající zasílá kurýrní službou nebo vlastní autodopravou, která Vám zboží přiveze na místo určení. Zboží je vždy zabaleno tak, aby nedošlo k poškození originálního obalu ani samotného zboží.

K objednávce jsou připočteny náklady na expedici ve výši 180 Kč, při nákupu nad 3 000 Kč vč. DPH hradí dopravu prodávající.

Dodací lhůta

Většinu nabízeného zboží je prodávající schopen vyexpedovat do pěti pracovních dnů. Společně s obvyklou dobou dodání balíků kurýrní službou celková doba od objednávky k doručení zásilky Kupujícímu nepřesáhne 1 týden. Prodávající nemůže ovlivňovat doručovací doby kurýrní služby.

V případě, že prodávající není schopen zajistit vyexpedování zboží do jednoho týdne, kontaktuje kupujícího, informuje jej o prodloužené dodací lhůtě a domluví s kupujícím způsob realizace této objednávky.

Platba

Zboží je možné zaplatit těmito způsoby

Platba předem na bankovní účet prodávajícího. Platit může kupující bankovním převodem. Objednávka je v tomto případě ze strany prodávajícího vyřizována až od okamžiku připsání peněz na jeho bankovní účet.

Hotově nebo platební kartou při převzetí zboží přímo ve Vinařství Káňa.

Ceny

Prodávající si vyhrazuje právo kdykoliv změnit ceny v obchodě bez předchozího upozornění zákazníků. Ceny uváděné na internetových stránkách jsou vždy platné a závazné v okamžik uskutečnění objednávky. Objednáním zboží již změna ceny v internetovém obchodě nijak neovlivňuje cenu, která byla uvedena v objednávce. Všechny ceny uváděné na internetových stránkách obchodu jsou zobrazovány včetně DPH.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky při nákupu na www.vinarstvikana.cz

1. Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě vinarstvikana.cz Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatele) a kupujícího (zákazníka).

2. Provozovatelem internetového obchodu s vínem a doplňkovým sortimentem je Dominik Káňa, se sídlem: Přítluky, Dlouhá 241, PSČ 691 04, IČO: 04726367.

Objednávka

Objednávku může učinit kupující přímo v internetovém obchodě nebo emailem na info@vinarstvikana.cz poté, co kupující dostane e-mail o potvrzení své objednávky, je objednávka na základě platných právních norem považovaná za uzavřenou kupní smlouvu a tedy za objednávku závaznou.

Reklamační řád

Reklamace budou vyřízeny v souladu s právním řádem ČR a to do 30 dnů od obdržení reklamace (zásilky). Veškeré reklamace musí být bezodkladně uplatněny, a to telefonicky, případně e-mailem. Kupující je povinen předložit spolu s vadným výrobkem také doklad o zaplacení. Záruka se nevztahuje na vady způsobené nesprávným skladováním. To znamená, že se vztahuje pouze na zjevné vady chuti a vzhledu. Zboží musí být vráceno v původním obalu, v láhvi plné nejméně do 2/3 obsahu a uzavřené původní zátkou. V případě zjištění oprávněné reklamace bude zboží vyměněno kus za kus nebo bude dle dohody s kupujícím vrácena cena zboží. Do této částky se nezapočítává cena balného a poštovného. V případě neoprávněné reklamace bude zboží zasláno kupujícím zpět na jeho náklady.

Prohlášení o ochraně dat

Veškerá data získaná od Kupujících / zákazníků / jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Vinařství Káňa prohlašuje, že data shromážděná na základě objednávek neprodá ani jiným způsobem neposkytne třetí straně. Dále nepoužije tato data k dalším komerčním účelům. Na přání kupujícího / zákazníka / bez udání důvodů, jeho osobní data vymaže z databáze zákazníků. Pokud je to v souvislosti s realizací objednávky nebo propagací nabídky našich vlastních produktů a služeb nutné, poskytujeme Vaše údaje našim partnerským společnostem za účelem péče o zákazníky, dodání zboží a plnění smluvních ujednání. Své partnery si pečlivě vybíráme a především jim nedovolujeme předávat údaje našich zákazníků třetím osobám za účelem podnikání.