Degustace

Zapojte své smysly

Degustovat neznamená vypít. Smyslem degustace vína je smyslové poznání vína; poznání a vyhodnocení jeho charakteru a kvality; případně porovnání kvality řady vín mezi sebou.

Degustaci může člověk provádět samostatně, ale je lépe víno hodnotit ve společnosti přátel – vždyť víno je nápoj společenský a o víně je nutno hovořit.

A proč právě víno? Protože ten kdo se při víně směje, ten déle žije!

Degustace

Naučte se poznávat

Po nalití vína nespěchejte, pozvedněte sklenici, zkontrolujte jiskru, dopřejte vínu pár krouživých pohybů, které uvolní jeho aromata a chuť. Přičichněte a užijte si první malý doušek, který Vám o daném víně prozradí tajemství.

Naše degustace se skládá z ochutnávky min. 10 a více odrůd vín (dle aktuální zásoby vín). V průběhu degustace Vás ohromí osobnost každého vína, které v sobě ukrývá vždy něco jiného.

Ke každé degustaci je také připraveno vhodné občerstvení, které podtrhne chuť jednotlivých vín.

Klademe důraz na zachování odrůdového charakteru vína a zároveň zachováváme naše vinařství v rodinném stylu.

Soukromé akce

Oslavy & Soukromé události

Chcete netradiční oslavu nebo firemní událost spojenou s vínem? Rádi Vám poskytneme prostory vinného sklepa a zahrady s pergolou včetně grilu s udírnou.

Pokud ale máte raději komornější oslavy o méně lidech, dokážeme zcela jistě splnit i tyto požadavky. Náš vinný sklep, který je schopen pojmout zhruba 30 lidí, je ideální pro menší rodinné oslavy nebo akce a stává se perfektním prostředím, které je jako ušité pro všechny, kteří rádi ochutnávají víno přímo na místě jeho vzniku.

Máte vlastní představu a požadavky na svoji oslavu, soukromou událost nebo svatbu snů? Rádi Vám vyjdeme vstříc.

ceník

Degustace

Pokud máte zájem o degustaci, tato musí být objednána minimálně týden předem, buď telefonicky nebo emailem a v minimálním počtu 8 osob.
(Možná domluva na místě, mezi ostatními hosty z důvodů potřebného počtu osob, termín poté po dohodě).

s občerstvením
600 Kč / osoba – ochutnávka min. 10 a více vzorků s občerstvením